Yaşam

İDO Bursa İskelesi Nerede, Nasıl Gidilir? Sefer Saatleri

İDO Bursa İskelesi’nden yapılan Dış Hat seferleri ile Marmara Bölgesi’nde ulaşım çok daha kolay bir hale geliyor. Peki İDO Bursa İskelesi Nerede, Nasıl Gidilir? Otobüs veya Metro ile İDO Bursa İskelesi’ne Nasıl Gidilir?

İDO Bursa İskelesi Nerede, Nasıl Gidilir? Sefer Saatleri

İDO Dış Hatlar Seferleri:

  • Bursa – Yenikapı – Kadıköy
  • Bursa – Armutlu – Armutlu Tatil Köyü –Yenikapı – Kadıköy
  • Bursa – Yenikapı

İDO Bursa İskelesi’nden tarifeye bağlı olarak her gün gerçekleştirilen dış hat seferleri ile Marmara Bölgesi’ndeki seyahatlerinizde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Siz de mavinin tadını doyasıya çıkaracağınız deniz yolculuğu için kolayca bilet alabilirsiniz.

İDO Bursa İskelesi Nerede, Nasıl Gidilir?

İDO Bursa İskelesi, Mudanya’da bulunan Eğitim Mahallesi, Burgaz Caddesi üzerinde yer alıyor. Mudanya’da en fazla ziyaret edilen yerlerden biri olan İDO Bursa İskelesi, merkezi konumu sayesinde kolayca bulunabilmektedir.

İDO Bursa İskelesi Yol Tarifi

Bursa’nın en işlek yerlerinden biri olan İDO Bursa İskelesine gitmek için birçok alternatifiniz bulunuyor. Şehrin sunduğu tüm toplu taşıma imkanlarından faydalanarak İDO Bursa Terminali’ne rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Otobüs ile İDO Bursa İskelesi’ne Nasıl Gidilir?

Şehir içi ulaşımda sıklıkla kullanılan otobüsler, İDO Bursa İskelesi’ne gitmenizdeki en büyük yardımcınız olacak. Şehrin farklı noktalarından kalkan otobüsler, hızlı ve güvenli seyahat imkanı sağlıyor.

Metro ile İDO Bursa İskelesi’ne Nasıl Gidilir?

İDO Bursa İskelesi’ne gitmek için tercih edebileceğiniz bir diğer ulaşım aracı ise metrodur. BursaRay’a binerek Mudanya Yolu istikametindeki son durak olan Emek’e giderek aktarma yapmanız gerekiyor. Ardından 1/GY Numaralı otobüsleri kullanarak İDO Bursa İskelesi’ne hızlıca gidebilirsiniz.

 

Windows 7 Home Satın Al

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL