DOLAR 32,2511 0.14%
EURO 35,0023 0.27%
ALTIN 2.417,880,36
BITCOIN 2229488-0,04%
İstanbul
19°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

Vatan Partisi milletvekili adayları belli oldu! İşte isim listesi 2023

Vatan Partisi milletvekili adayları belli oldu! İşte isim listesi 2023

ABONE OL
11 Nisan 2023 03:05
Vatan Partisi milletvekili adayları belli oldu! İşte isim listesi 2023
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Kiralamalık

Vatan Partisi’nin YSK’ya sunduğu 28. Döneme ilişkin il il milletvekili aday listeleri şöyle:

ADANA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ADANA 1 AHMET SUSEVEN – GIDA MÜHENDİSİ
  • ADANA 2 HATİCE NESRİN KILIÇAY – AVUKAT
  • ADANA 3 BANU KARAHAN – ZİRAAT TEKNİKERİ
  • ADANA 4 RIZA BEKE – ESKİ SENDİKACI
  • ADANA 5 SELVER KAPLAN – EMEKLİ İŞÇİ
  • ADANA 6 VAHİDE BUDAK UĞUR – EMEKLİ İŞÇİ
  • ADANA 7 MUSTAFA KOZ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ADANA 8 NİYAZİ KOÇ – GAZETECİ
  • ADANA 9 ABDURRAHİM KÖYLÜ – EMEKLİ MÜFETTİŞ
  • ADANA 10 AYNIZAR YURTTAŞ – EMEKLİ İŞÇİ
  • ADANA 11 AHMET NİHAT ATA – AVUKAT
  • ADANA 12 SÜLEYMAN ÇELİK – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • ADANA 13 MUSTAFA IŞIK – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • ADANA 14 FURKAN OLGA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ADANA 15 ERKAN DİKMEN – MUHASABECİ

ADIYAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ADIYAMAN 1 MUSTAFA KABARCIK – ÇİFTÇİ
  • ADIYAMAN 2 MUSTAFA TURAN – TURİZMCİ
  • ADIYAMAN 3 SEFA SOLMAZ GÜNEŞ – USTA ÖĞRETİCİ
  • ADIYAMAN 4 MEHMET SADIK KARĞİLİ – SERBEST MESLEK
  • ADIYAMAN 5 ALİ YAĞRI – EMEKLİ İŞÇİ

AFYONKARAHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • AFYONKARAHİSAR 1 HÜSEYİN KARANLIK – GAZETECİ
  • AFYONKARAHİSAR 2 ZİYA ÖZTÜRK – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • AFYONKARAHİSAR 3 BİLAL KILIÇ – EMEKLİ
  • AFYONKARAHİSAR 4 İLYAS ALTUNTAŞ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • AFYONKARAHİSAR 5 DEVRİM UÇAR – ZİRAAT MÜHENDİSİ
  • AFYONKARAHİSAR 6 ALİM TOSUN – ÇİFTÇİ

AĞRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • AĞRI 1 CELAL TURLU – SERBEST MESLEK
  • AĞRI 2 SAMİ GÖRMEZ – SERBEST MESLEK
  • AĞRI 3 TAHA KÜÇÜKUYGUN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • AĞRI 4 EZGİ ZEYNEP KAYA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

AMASYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • AMASYA 1 SEFER KILIÇ – EMEKLİ MÜDÜR
  • AMASYA 2 HASAN FARUK KURTOĞLU – MÜHENDİS
  • AMASYA 3 ALİ ÇAL – ESNAF

ANKARA 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ANKARA-1 1 HASAN KORKMAZCAN – AVUKAT
  • ANKARA-1 2 UTKU REYHAN – GAZETECİ
  • ANKARA-1 3 KAYAHAN ÇETİN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ANKARA-1 4 FATMA SİBEL ARSLANTÜRK – İŞ İNSANI
  • ANKARA-1 5 HASAN FIRAT KAYAÖNÜ – AVUKAT
  • ANKARA-1 6 FEHMİ DOĞAN – İŞ İNSANI
  • ANKARA-1 7 AYSAN CANVER – EMEKLİ DİPLOMAT
  • ANKARA-1 8 AYKUT DİŞ – GAZETECİ
  • ANKARA-1 9 PARS TURAN – EMEKLİ ALBAY
  • ANKARA-1 10 ÖZCAN GÜVEN – İKTİSATÇI
  • ANKARA-1 11 CEMİL GÖZEL – BİLİM YAYINCISI
  • ANKARA-1 12 CAN ALKAÇ – SANAYİCİ
  • ANKARA-1 13 SÜEDA SÜMEYYE BABACAN – ÇALIŞMA EKONOMİSTİ

ANKARA 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ANKARA-2 1 ÖZGÜR BURSALI – SİYASET BİLİMCİ
  • ANKARA-2 2 NUSRET SENEM – AVUKAT
  • ANKARA-2 3 ZİYA KAFES – İŞ İNSANI
  • ANKARA-2 4 DENİZ TOKGÖZ – HUKUKÇU
  • ANKARA-2 5 MERVE AYVALI – AVUKAT
  • ANKARA-2 6 ERDEM CÖMERT – AVUKAT
  • ANKARA-2 7 ANIL EREN YILDIZ – EĞİTİMCİ
  • ANKARA-2 8 ŞULE UNCU – EMEKLİ TÜBİTAK ÇALIŞANI
  • ANKARA-2 9 İBRAHİM TORAMAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ANKARA-2 10 SERAP ZEHAL – MÜTERCİM TERCÜMAN
  • ANKARA-2 11 AGAH KUTLU – EMEKLİ İŞÇİ

ANKARA 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ANKARA-3 1 ŞEHMUS YILDIRIM GENÇER – SİYASET BİLİMCİ
  • ANKARA-3 2 ERCAN ENÇ – İKTİSATÇI
  • ANKARA-3 3 TAHSİN MURAT DEMİRBAŞ – TİYATRO SANATÇISI
  • ANKARA-3 4 MUSTAFA AYNUR – İNŞAAT MÜHENDİSİ
  • ANKARA-3 5 GÜLSER BEKTAŞ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • ANKARA-3 6 BERKE MUSTAFA BERKİL – AVUKAT
  • ANKARA-3 7 AYDIN KARATAŞ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • ANKARA-3 8 PERİHAN KARAGÖLLÜ – EV HANIMI
  • ANKARA-3 9 ZÜBEYDE MERAL MADEN – İŞ İNSANI
  • ANKARA-3 10 İBRAHİM ORÇUN GÖKTÜRK – DIŞ POLİTİKA UZMANI
  • ANKARA-3 11 CAN AYBARS BİLGİCİER – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ANKARA-3 12 ŞENAY KOÇYİĞİT ÖZDOĞAN – İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI

ANTALYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ANTALYA 1 SERDAR ÜSKÜPLÜ – İNŞAAT MÜHENDİSİ
  • ANTALYA 2 AHMET ÖZBAY – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • ANTALYA 3 SEDAT MÜNİROĞLU – EMEKLİ PİLOT
  • ANTALYA 4 NİLAY GÜVEN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ANTALYA 5 YAŞAR JALE YATBAZ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • ANTALYA 6 FATMA ÖZDEMİR – EMEKLİ
  • ANTALYA 7 ALİ YÜKSER – TURİZMCİ
  • ANTALYA 8 ABDULHALİK PAMİR UÇANER – TURİZMCİ
  • ANTALYA 9 İBRAHİM YİĞİT – EMEKLİ
  • ANTALYA 10 EVREN KURTOĞLU – BİLİŞİMCİ
  • ANTALYA 11 İRFAN BİLGİN – EMEKLİ
  • ANTALYA 12 RAŞİT EKİNCİ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ANTALYA 13 HÜSEYİN BARAN KARABULUT – İŞ İNSANI
  • ANTALYA 14 VELİ ŞENOL SÜMBÜL – ÇİFTÇİ
  • ANTALYA 15 BARIŞ AKKAYA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ANTALYA 16 MUSTAFA ERTEM – OTOPARK İŞLETMECİSİ
  • ANTALYA 17 HANİFE YALÇIN – HALKLA İLİŞKİLER UZMANI

ARTVİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ARTVİN 1 YUSUF VAYİÇ – EMEKLİ
  • ARTVİN 2 ERKİN UZUN – EMEKLİ

AYDIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • AYDIN 1 ZÜHRE GENİŞEL – AVUKAT
  • AYDIN 2 ALİ RIZA ODABAŞI – KADIN DOĞUM UZMANI
  • AYDIN 3 YALÇIN BÜYÜKDAĞLI – YÜKSEK MİMAR
  • AYDIN 4 DOĞAN ÖZKAN – SOSYAL POLİTİKACI
  • AYDIN 5 BAHATTİN NAZLI – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • AYDIN 6 AYŞE HANDAN ERSİN – EMEKLİ POLİS
  • AYDIN 7 HATİCE KOYUN – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • AYDIN 8 MEHMET BAYDOĞAN – EMEKLİ OKUL MÜDÜRÜ

BALIKESİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BALIKESİR 1 EMRE ALBAYRAK – İŞÇİ
  • BALIKESİR 2 ETHEM DÜLGEROĞLU – ÇİFTÇİ
  • BALIKESİR 3 ENGİN DENİZ TÖREN AKSOY – BİYOLOG
  • BALIKESİR 4 AYFER YALÇIN – EMEKLİ
  • BALIKESİR 5 İLHAN AĞAR – EMEKLİ
  • BALIKESİR 6 ALİ SOLAK – EMEKLİ
  • BALIKESİR 7 TUĞHAN ARBAK – TURİZMCİ
  • BALIKESİR 8 RAMAZAN ERİŞEN – EMEKLİ
  • BALIKESİR 9 ÜMMÜHAN GÜMÜŞ – EMEKLİ

BİLECİK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BİLECİK 1 DEVRİM SERİN – İŞÇİ
  • BİLECİK 2 HAKAN USLU – ESNAF

BİNGÖL MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BİNGÖL 1 SİNAN YEŞİLYURT – SATIŞ VE PAZARLAMA
  • BİNGÖL 2 MÜCAHİT MECİT ETLİ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • BİNGÖL 3 GAYE SUDE KOCABAY – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

BİTLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BİTLİS 1 HAKİM ÜSTYOL – İŞ İNSANI
  • BİTLİS 2 BİŞAR TAŞKAYA – İŞÇİ
  • BİTLİS 3 HASAN ALMIŞLAR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

BOLU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BOLU 1 HAKAN BAKAN – VETERİNER HEKİM
  • BOLU 2 ÖMER YASA – HUKUKÇU
  • BOLU 3 MÜRVET KARATAŞ – ÇİFTÇİ

BURDUR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BURDUR 1 OSMAN ERBİL – GAZETECİ
  • BURDUR 2 İBRAHİM KILINÇ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • BURDUR 3 NİL SEVİL UÇAR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

BURSA 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BURSA-1 1 DİLEK ÇINAR – EKONOMİST
  • BURSA-1 2 MUSTAFA ENVER YILMAZ – İNŞAAT MÜHENDİSİ
  • BURSA-1 3 ERCÜMENT TEZEL – ESNAF
  • BURSA-1 4 SEVİM EROL – EMEKLİ
  • BURSA-1 5 ERDAL SUSUZ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • BURSA-1 6 ASLAN İNCEYÜREK – ESNAF
  • BURSA-1 7 RİFAT NARHIN – ESNAF
  • BURSA-1 8 ELİF GÖKKUŞ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • BURSA-1 9 İSMAİL TIKIR – İŞÇİ
  • BURSA-1 10 ŞÜKRAN KURTİŞ – EV HANIMI

BURSA 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BURSA-2 1 MEHMET ALANBEL – MALİ MÜŞAVİR
  • BURSA-2 2 FERHAT YILDIZ – MÜTEAHHİT
  • BURSA-2 3 MEHMET MAHİR PARILTAN – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • BURSA-2 4 ERKAN YÜCEL SEYTİN – MUHASEBECİ
  • BURSA-2 5 EMİRCAN FIRINCI – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • BURSA-2 6 HÜLYA KARA – EMEKLİ
  • BURSA-2 7 HÜSEYİN ERTAŞ – EMEKLİ
  • BURSA-2 8 DURSUN ÇETİN – EMEKLİ
  • BURSA-2 9 SÜZAN ERCAN – EMEKLİ
  • BURSA-2 10 CUMA ÇİMEN – HALK OYUNLARI EĞİTMENİ

ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ÇANAKKALE 1 MUSA UZUN – ZİRAAT MÜHENDİSİ
  • ÇANAKKALE 2 NECATİ ÇİNÇE – EMLAK
  • ÇANAKKALE 3 HÜSEYİN ÇAKICI – EMEKLİ ASTSUBAY
  • ÇANAKKALE 4 SONER SEVİNDİK – MİMAR

ÇANKIRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ÇANKIRI 1 HAKAN ÇELİK – İŞÇİ
  • ÇANKIRI 2 MÜSLÜM CAFEROĞLU – İŞÇİ

ÇORUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ÇORUM 1 ÜMİT FARUK YENİCİ – MÜHENDİS
  • ÇORUM 2 MEHMET PATLAR – MİMAR
  • ÇORUM 3 AYDIN KINACI – EMEKLİ ASTSUBAY
  • ÇORUM 4 ALTAN BÖREKÇİ – EMEKLİ İŞÇİ

DENİZLİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • DENİZLİ 1 IŞIL ÇETİN – EĞİTİMCİ
  • DENİZLİ 2 AHMET GÜNDÜZ – EMEKLİ
  • DENİZLİ 3 ELİF ÇOBANOĞLU – EMEKLİ
  • DENİZLİ 4 UĞUR SAÇMA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • DENİZLİ 5 İBRAHİM CÜNEYT DOĞAN – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • DENİZLİ 6 GÜLPERİ AYHAN – SİYASET BİLİMCİ
  • DENİZLİ 7 SABRİ KASAPOĞLU – EMEKLİ ÖĞRETMEN

DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • DİYARBAKIR 1 FERDİ TANHAN – TARİHÇİ
  • DİYARBAKIR 2 GİYASEDDİN MAHMUTOĞLU – ESNAF
  • DİYARBAKIR 3 ALİ ARINÇ – ESNAF
  • DİYARBAKIR 4 NECMETTİN ANAR – İŞ İNSANI
  • DİYARBAKIR 5 SÜLEYMAN AYDIN – GAZETECİ
  • DİYARBAKIR 6 MEHMET HALUK MIHAİLOĞLU – EMEKLİ İŞÇİ
  • DİYARBAKIR 7 MEHMET FIRAT KIRBOĞA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • DİYARBAKIR 8 HAMDİYE BAYRAK – İŞÇİ
  • DİYARBAKIR 9 MEHMET HAŞTAK – ESNAF
  • DİYARBAKIR 10 SABAHAT ARSLAN – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • DİYARBAKIR 11 CEM DAĞLIOĞLU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • DİYARBAKIR 12 RÜVEYDA MANKAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

EDİRNE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • EDİRNE 1 HASAN ATEŞ – EĞİTİMCİ
  • EDİRNE 2 ÇETİN ALABAK – EMEKLİ MEMUR
  • EDİRNE 3 YAĞMUR BİÇEN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • EDİRNE 4 ŞÜKRÜ ÖZER – EMEKLİ İŞÇİ

ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ELAZIĞ 1 KAHRAMAN TAŞKIN – ESNAF
  • ELAZIĞ 2 KADİR MUM – EMEKLİ İŞÇİ
  • ELAZIĞ 3 ATİLLA BULUT – İŞÇİ
  • ELAZIĞ 4 İSMET SEVİM – EMEKLİ MEMUR
  • ELAZIĞ 5 KAZİM ÜSTÜN – İŞÇİ

ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ERZİNCAN 1 NEVZAT YILDIRIM – ESNAF
  • ERZİNCAN 2 BÜLENT GÜNDÜZ – ÇİFTÇİ

ERZURUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ERZURUM 1 NEDİM GÜLTEKİN – EMEKLİ
  • ERZURUM 2 NURETTİN YILDIZ – ECZACI
  • ERZURUM 3 OĞUZ KARLIBEL – ÇİFTÇİ
  • ERZURUM 4 TEOMAN ALVER – GAZETECİ
  • ERZURUM 5 ÖZLEM BİÇER – İŞLETMECİ
  • ERZURUM 6 HALİL YİĞİT GÖK – GAZETECİ

ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ESKİŞEHİR 1 TEMEL ARAS – EMEKLİ
  • ESKİŞEHİR 2 RAİF EŞKİNAT – ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
  • ESKİŞEHİR 3 MESUT TUNA – ESNAF
  • ESKİŞEHİR 4 HİLAL AYDIN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİ
  • ESKİŞEHİR 5 İSMAİL BAYRAKTAR – EMEKLİ
  • ESKİŞEHİR 6 MUSTAFA ERDÖNMEZ – EMEKLİ

GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • GAZİANTEP 1 FATMA BİNAY ABACI – VETERİNER HEKİM
  • GAZİANTEP 2 YUSUF GÖREN – MUHASEBE
  • GAZİANTEP 3 SİNAN BÜYÜKHATİPOĞLU – İNŞAAT MÜHENDİSİ
  • GAZİANTEP 4 AYŞE BAKIŞGAN – EV HANIMI
  • GAZİANTEP 5 CUMA DAL – EMEKLİ
  • GAZİANTEP 6 MUSTAFA GÖKÇAYIR – ELEKTRİK MÜHENDİSİ
  • GAZİANTEP 7 HÜSEYİN KOZAN – TERZİ
  • GAZİANTEP 8 MUSTAFA ASEFLER – EMEKLİ
  • GAZİANTEP 9 IŞIKGÜN AKFIRAT – FELSEFECİ
  • GAZİANTEP 10 OĞUZ POLATBİLEK – GAZETECİ
  • GAZİANTEP 11 İLKNUR YILDIRIM – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • GAZİANTEP 12 ADNAN ÇELİK – İŞLETMECİ
  • GAZİANTEP 13 ŞABAN CAN GİRGİN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • GAZİANTEP 14 KUBİLAY ÇELİK – YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİ

GİRESUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • GİRESUN 1 HÜSEYİN ÖZGÜREL – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • GİRESUN 2 AYŞE ÇOBANOĞLU – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • GİRESUN 3 AHMET GÜRSOY KAYAALP – KIRTASİYECİ
  • GİRESUN 4 İZZET ANIL IŞIK – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • GÜMÜŞHANE 1 MUSTAFA ERDOĞAN – EMEKLİ POLİS
  • GÜMÜŞHANE 2 EBRU GÜL MÜEZZİNOĞLU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

HAKKARİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • HAKKARİ 1 BİLAL GÜRBÜZ – ÇALIŞMA EKONOMİSTİ
  • HAKKARİ 2 NİHAL GÜNDOĞAN – AVUKAT
  • HAKKARİ 3 CEMRE NİLSU ÇATAKOĞLU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

HATAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • HATAY 1 ZERRİN ÖZTÜRK – AVUKAT
  • HATAY 2 SADIK KARAKAŞ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • HATAY 3 ALİ ERDEM KÖZ – GAZETECİ
  • HATAY 4 ALİ BAŞKUT – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • HATAY 5 GÖNÜL GÖKKAN KURTUL – ESNAF
  • HATAY 6 ALİKAN UÇAR – GAZETECİ
  • HATAY 7 BEŞİR BAYSOY – ESNAF
  • HATAY 8 MUSTAFA BEBEK – İŞÇİ
  • HATAY 9 ŞEBNEM DİLŞEN – SOSYOLOG
  • HATAY 10 İSMAİL HIFZI COŞKUNER – EMEKLİ
  • HATAY 11 İLHAN DİLŞEN – EMEKLİ ASTSUBAY

VATAN PARTİSİ ISPARTA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ISPARTA 1 MELAHAT KÖSE – SPORCU
  • ISPARTA 2 NECMİ ALKAN – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • ISPARTA 3 TURAN CANITEZ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • ISPARTA 4 MUSA YEŞİLTAŞ – ESNAF

VATAN PARTİSİ MERSİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • MERSİN 1 ALİ RIZA TAŞDELEN – SOSYOLOG
  • MERSİN 2 SUZAN FALCIOĞLU – EMEKLİ MEMUR
  • MERSİN 3 FIRAT ARKALI – SANAT TARİHÇİSİ
  • MERSİN 4 ERCÜMENT ÇAMLI – SANAT YÖNETMENİ
  • MERSİN 5 TÜLAY ETİLER – TURİZMCİ
  • MERSİN 6 MUSTAFA CENGİZ YILMAZ – EMEKLİ LİMAN İŞÇİSİ
  • MERSİN 7 İLKNUR KALAN – AVUKAT
  • MERSİN 8 YALÇIN ÖKTEM – HAZİNE VE KAMBİYO UZMANI
  • MERSİN 9 ALİ KALAN – AVUKAT
  • MERSİN 10 ALİ GÜLLÜ – EMEKLİ LİMAN İŞÇİSİ
  • MERSİN 11 CAN CENGİZ – MAKİNE TEKNİKERİ
  • MERSİN 12 ALİ OSMAN İNCE – İŞÇİ
  • MERSİN 13 DOĞAN BÜYÜKŞAHİN – EMEKLİ İŞÇİ

VATAN PARTİSİ İSTANBUL 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • İSTANBUL-1 1 DOĞU PERİNÇEK – KAMU HUKUKU DOKTORU
  • İSTANBUL-1 2 ADNAN ÇINAR – İŞ İNSANI
  • İSTANBUL-1 3 RAHMİ DAĞBAY – İŞ İNSANI
  • İSTANBUL-1 4 VEFA TÜRKSEVER – İŞ İNSANI
  • İSTANBUL-1 5 HAKAN TOPKURULU – EKONOMİST
  • İSTANBUL-1 6 CEM DİKMEN – SİYASET BİLİMCİ
  • İSTANBUL-1 7 FADİME BİLGİÇ – SOSYAL MEDYA DANIŞMANI
  • İSTANBUL-1 8 ESER DEMİRCİ – İŞ İNSANI
  • İSTANBUL-1 9 ELİF ESKİN – AVUKAT
  • İSTANBUL-1 10 AYŞE AKTOK – KİMYA MÜHENDİSİ
  • İSTANBUL-1 11 FATOŞ GÜDEN – SERBEST MESLEK
  • İSTANBUL-1 12 MELİH HÜSNÜ YILMAZ – EMEKLİ SENDİKACI
  • İSTANBUL-1 13 IRMAK İPEK ALTIN – OYUNCU
  • İSTANBUL-1 14 BEYHAN KORKMAN – GAZETECİ
  • İSTANBUL-1 15 FERHAT ZORER – ARMATÖR
  • İSTANBUL-1 16 MERT EYMEN KAYAALP – TERCÜME BÜROSU SAHİBİ
  • İSTANBUL-1 17 GÜL ÖYKÜ YILMAZ ÖZKAN – AVUKAT
  • İSTANBUL-1 18 BEHLÜL SÜPHAN TOKER – KAFE İŞLETMECİSİ
  • İSTANBUL-1 19 ERAY SEL – OYUNCU
  • İSTANBUL-1 20 UĞUR ÇETİNKAYA – MAKİNE ÜRETİCİSİ
  • İSTANBUL-1 21 NURAY KAYA SOLMAZ – İKTİSATÇI
  • İSTANBUL-1 22 ŞÜKRAN ULUSOY – KUAFÖR
  • İSTANBUL-1 23 CEMAL IŞIK – TEKNİKER
  • İSTANBUL-1 24 SERCAN DURMUŞ – MİMAR
  • İSTANBUL-1 25 YİĞİT ÇINAR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İSTANBUL-1 26 TÜZİN TÜFEKÇİ – EMEKLİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ DİREKTÖRÜ
  • İSTANBUL-1 27 SONGÜL ÇAĞLAR – BELEDİYE ÇALIŞANI
  • İSTANBUL-1 28 HAKAN EKİZ – EMEKLİ DENİZ YARBAY
  • İSTANBUL-1 29 ETEM KIRCA – MALZEME VE METALURJİ MÜHENDİSİ
  • İSTANBUL-1 30 PERİHAN TEKİN – EMEKLİ BANKACI
  • İSTANBUL-1 31 HİMMET KIRIK – İŞÇİ
  • İSTANBUL-1 32 UFUK ÖZGEN – EMEKLİ BANKACI
  • İSTANBUL-1 33 FUAT YILDIZ – İŞ İNSANI
  • İSTANBUL-1 34 EBDA OKUTUR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İSTANBUL-1 35 YAKUP BÜRAY YILMAZ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ İSTANBUL 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • İSTANBUL-2 1 ETHEM SANCAK – İŞ İNSANI
  • İSTANBUL-2 2 HACER ŞULE PERİNÇEK – GAZETECİ
  • İSTANBUL-2 3 BANU NOYAN – ORGANİZATÖR
  • İSTANBUL-2 4 ERKAN ÖNSEL – ECZACI
  • İSTANBUL-2 5 MEHMET MOLDİBİ – SARRAF
  • İSTANBUL-2 6 GÖKAY ATİLLA BOSTAN – EMEKLİ BÜROKRAT
  • İSTANBUL-2 7 CEMAL AKYILDIZ – MALİ MÜŞAVİR
  • İSTANBUL-2 8 BARIŞ DEMİRALAY – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İSTANBUL-2 9 YADİGAR ÖZEN – VAKIF YÖNETİCİSİ
  • İSTANBUL-2 10 AHMET GÖKTAŞ – SİGORTACI
  • İSTANBUL-2 11 İBRAHİM OKAN ÖZKAN – SİYASET BİLİMCİ
  • İSTANBUL-2 12 ATİLLA HAKAN GANİMGİL – İŞ İNSANI
  • İSTANBUL-2 13 BORA ÇELİK – HOLDİNG YÖNETİCİSİ
  • İSTANBUL-2 14 DUYGU KARABULUT – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İSTANBUL-2 15 MUHAMMET ATMACA – ESNAF
  • İSTANBUL-2 16 SAİM MEHMET SUBAŞI – FİNANS UZMANI
  • İSTANBUL-2 17 ALİ ULUSOY – SANATÇI
  • İSTANBUL-2 18 SAADETTİN BÜYÜKALP – MÜHENDİS
  • İSTANBUL-2 19 İZZETTİN ÖZGİBAR – EMEKLİ EMNİYET MÜDÜRÜ
  • İSTANBUL-2 20 EMİNE SAĞLAM AKFIRAT – GAZETECİ
  • İSTANBUL-2 21 NEJLA UÇAK – ŞİRKET ÇALIŞANI
  • İSTANBUL-2 22 GÖKALP ERBAŞ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İSTANBUL-2 23 MURAT GÜNEŞ – GAZETECİ
  • İSTANBUL-2 24 AYHAN İLHAN – REKLAMCI
  • İSTANBUL-2 25 HASRET AYKUT – YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİ
  • İSTANBUL-2 26 KAAN YİĞİT – YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİ
  • İSTANBUL-2 27 CANSU ÇİRCİ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ İSTANBUL 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • İSTANBUL-3 1 EMİN SELİM AKGÜL – İŞ İNSANI
  • İSTANBUL-3 2 BARBAROS BAHÇELİOĞLU – DİŞ HEKİMİ
  • İSTANBUL-3 3 MUSTAFA İLKER YÜCEL – GAZETECİ
  • İSTANBUL-3 4 HÜRMÜZ GÜLNUR BAYBURT – BALE EĞİTMENİ
  • İSTANBUL-3 5 GÜNEŞ BATUM – MİMAR
  • İSTANBUL-3 6 EROL ALTACA – EĞİTİMCİ
  • İSTANBUL-3 7 GÜLŞEN ŞEN KORKMAN – TURİZMCİ
  • İSTANBUL-3 8 OKTAY EKMEN – ESNAF
  • İSTANBUL-3 9 ZEYNEP ÇAKMAK – EV HANIMI
  • İSTANBUL-3 10 MEHMET KÜRŞAT BOZKURT – ACİL TIP DOKTORU
  • İSTANBUL-3 11 İSA ALTUN – GAZETECİ YAZAR
  • İSTANBUL-3 12 AYHANIM KUZUGÜDENLİOĞLU – BALE EĞİTMENİ
  • İSTANBUL-3 13 İSRAFİL ALTUN – AVUKAT
  • İSTANBUL-3 14 İBRAHİM SEVİLMİŞ – APARTMAN GÖREVLİSİ
  • İSTANBUL-3 15 İBRAHİM ETHEM ERÇİN – İŞLETMECİ
  • İSTANBUL-3 16 ARİF DOĞAN – İŞÇİ
  • İSTANBUL-3 17 İBRAHİM BENLİ – İŞ İNSANI
  • İSTANBUL-3 18 MURAT KATLANÇ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İSTANBUL-3 19 YAĞIZHAN ONAT – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İSTANBUL-3 20 VİLDAN KANBUR – EMEKLİ
  • İSTANBUL-3 21 ŞEVKİ TERZİOĞLU – İŞÇİ
  • İSTANBUL-3 22 MELİKE GÜLER KADAN – GAZETECİ
  • İSTANBUL-3 23 ZAFER ALPUĞAN – GAZETECİ
  • İSTANBUL-3 24 RAMAZAN EMRE OFLAZ – FELSEFECİ
  • İSTANBUL-3 25 BARIŞ DİKMEN – ÇALIŞMA EKONOMİSTİ
  • İSTANBUL-3 26 NURSEL IŞIKSOY – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • İSTANBUL-3 27 BARAN ŞİMŞEK – İŞÇİ
  • İSTANBUL-3 28 SERDAR ABATAY – SAHAF
  • İSTANBUL-3 29 İBRAHİM SERHAT ÖZBAŞ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İSTANBUL-3 30 İBRAHİM ERDOĞAN – AVUKAT
  • İSTANBUL-3 31 RASİME CEREN AKSU – GAZETECİ
  • İSTANBUL-3 32 LATİF AYDIN – İŞÇİ
  • İSTANBUL-3 33 ZUHAL ASLAN – EMEKLİ
  • İSTANBUL-3 34 ANIL HANÇERLİ – GAZETECİ
  • İSTANBUL-3 35 ELİF BEYZA TEKİN – TARİHÇİ
  • İSTANBUL-3 36 KIYMET YILDARI – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ İZMİR 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • İZMİR-1 1 ÇAĞDAŞ CENGİZ – ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI
  • İZMİR-1 2 HÜSEYİN TUGAY ŞEN – İŞ İNSANI
  • İZMİR-1 3 İHSAN SEFA – EMEKLİ HAVA KURMAY ALBAY
  • İZMİR-1 4 TUNCAY SARIHAN – ESNAF
  • İZMİR-1 5 SEBAHAT KILIÇ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • İZMİR-1 6 BÜLENT KARAGÖZ – AVUKAT
  • İZMİR-1 7 ASİL KOCAÇINAR – AVUKAT
  • İZMİR-1 8 ELFİDE NUR ATALAY – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İZMİR-1 9 AYŞE GÜL BATIGÜN – KİMYA MÜHENDİSİ
  • İZMİR-1 10 ARMAĞAN GÖRENEL – BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
  • İZMİR-1 11 ABDULLAH KARŞILAYAN – ELEKTİRİK TEKNİSYENİ
  • İZMİR-1 12 FÜSÜN İKİKARDEŞ – GAZETECİ
  • İZMİR-1 13 ALİ ÖZGÜR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İZMİR-1 14 İNCİLAY ESEN – PEDAGOG

VATAN PARTİSİ İZMİR 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • İZMİR-2 1 NURİYE KADAN – AVUKAT
  • İZMİR-2 2 SERHAN BOLLUK – TIP DOKTORU
  • İZMİR-2 3 MELTEM AYVALI – ECZACI
  • İZMİR-2 4 NİLAY ÖZÇETİN – ECZACI
  • İZMİR-2 5 HÜSEYİN CEM ZEREN – SPOR YAZARI
  • İZMİR-2 6 LEVENT ÖZCİĞER – ELEKTİRİK TEKNİSYENİ
  • İZMİR-2 7 SAMET KUNT – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İZMİR-2 8 HASAN ATİLLA TÜRKÖZ – MAKİNE MÜHENDİSİ
  • İZMİR-2 9 MESUT ÇALIŞKAN – KİMYAGER
  • İZMİR-2 10 BAİTTİN ERBEY – İŞÇİ
  • İZMİR-2 11 NURTEN KURNAZ – EMLAKÇI
  • İZMİR-2 12 BETÜL KAYA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • İZMİR-2 13 MUSTAFA KARAÇAY – TIP TEKNİSYENİ
  • İZMİR-2 14 MEHMET İZGİ – MAKİNE TEKNİSYENİ

VATAN PARTİSİ KARS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KARS 1 ATA PELVANOĞLU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • KARS 2 SEMRA KALKAN – İŞÇİ
  • KARS 3 KAYRA ÇANAKÇI – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ KASTAMONU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KASTAMONU 1 İSMAİL GÖK – NAKLİYECİ
  • KASTAMONU 2 MUSTAFA DOĞAN – ÇİFTÇİ
  • KASTAMONU 3 BÜNYAMİN GÜLCAN – EĞİTİMCİ

VATAN PARTİSİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KAYSERİ 1 EYÜP SALAHATTİN KARAKAŞ – DOKTOR
  • KAYSERİ 2 GÜRKAN DEMİR – GAZETECİ
  • KAYSERİ 3 ASIM BULUR – TURİZMCİ
  • KAYSERİ 4 HACI BEKİR ÖZKARCI – İŞÇİ
  • KAYSERİ 5 ERDOĞAN DEMİR – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • KAYSERİ 6 ALİ DADI – DEKORASYONCU
  • KAYSERİ 7 İBRAHİM KANİ – MADEN MÜHENDİSİ
  • KAYSERİ 8 ASİYE IŞIK – EV HANIMI
  • KAYSERİ 9 HASAN BEKER – MÜTEAHHİT
  • KAYSERİ 10 GÜZİDE KÜLAH – EV HANIMI

VATAN PARTİSİ KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KIRKLARELİ 1 ŞEBNEM ÇAKIR – MALİ MÜŞAVİR
  • KIRKLARELİ 2 SELDA KILIÇ – KOZMETİK UZMANI
  • KIRKLARELİ 3 HÜSEYİN ŞAHİN – ZİRAAT MÜHENDİSİ

VATAN PARTİSİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KIRŞEHİR 1 VOLKAN KILIÇASLAN – YAZILIMCI
  • KIRŞEHİR 2 İLKER ÖZKAMALI – EĞİTİMCİ

VATAN PARTİSİ KOCAELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KOCAELİ 1 YALÇIN ARSLAN – GAZETECİ
  • KOCAELİ 2 SALİH VEDAT OLGUNTÜRK – PETROL MÜHENDİSİ
  • KOCAELİ 3 SULTAN CERİT – EMEKLİ
  • KOCAELİ 4 ŞÜKRAN ETİLER – EMEKLİ
  • KOCAELİ 5 AYŞEN TANRIKULU – EV HANIMI
  • KOCAELİ 6 LEYLA BÜYÜK – ÇİFTÇİ
  • KOCAELİ 7 İSMAİL NAZMİ DAMARLI – TERZİ
  • KOCAELİ 8 YAŞAR YALÇINKAYA – EMEKLİ
  • KOCAELİ 9 ORHAN KADIOĞLU – EMEKLİ MİMAR
  • KOCAELİ 10 EROL BALABAN – ÇİFTÇİ
  • KOCAELİ 11 NURAN AYDOĞAN – EMEKLİ USTABAŞI
  • KOCAELİ 12 KEMAL BAYRAKTAR – TERZİ
  • KOCAELİ 13 ORÇUN CEYLANDAĞ – SAHAF
  • KOCAELİ 14 EZGİ KARDELEN TURAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ KONYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KONYA 1 KAZIM KOÇER – EMEKLİ MEMUR
  • KONYA 2 EYLEM GÖKSU YILDIRIM – ÇOCUK GELİŞİMCİ
  • KONYA 3 HALİS LEVENT BAŞEĞMEZ – EMEKLİ İŞÇİ
  • KONYA 4 FATMA GÖZDENUR MERCAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • KONYA 5 ALİ USLU – ÇİFTÇİ
  • KONYA 6 FAHRETTİN KÜÇÜK – EMEKLİ MEMUR
  • KONYA 7 MUSTAFA ÇİĞDEM – İŞÇİ
  • KONYA 8 MEHMET ALİ ÖZTÜRK – EMEKLİ MEMUR
  • KONYA 9 NEFİSE NİLGÜN BİTLİSLİ – EMEKLİ MEMUR
  • KONYA 10 MUHAMMED KOZ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • KONYA 11 GÜRCAN GÜRSOY – ÇİFTÇİ
  • KONYA 12 HALİL ULUDAĞ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • KONYA 13 ZEYNEP KOYUNCU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • KONYA 14 MÜNİRE TOMANA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • KONYA 15 MEVLÜDE DİNÇBUDAK – EMEKLİ MEMUR

VATAN PARTİSİ KÜTAHYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KÜTAHYA 1 İBRAHİM KAYA – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • KÜTAHYA 2 ALİ EKBER ALTINKAYA – SERBEST MESLEK
  • KÜTAHYA 3 İBRAHİM KASAPOĞLU – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • KÜTAHYA 4 ABDULLAH ÖZOĞLU – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • KÜTAHYA 5 SERACETTİN KARAOĞLU – EMEKLİ ŞEHİR UZAMANI

VATAN PARTİSİ MALATYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • MALATYA 1 MEHMET ÜMİT ŞUVAK – İŞ İNSANI
  • MALATYA 2 ADNAN TÜRKKAN – TELEVİZYONCU
  • MALATYA 3 FATİH BUDAK – ESNAF
  • MALATYA 4 İBRAHİM GÜÇLÜ – ÇİFTÇİ
  • MALATYA 5 MELEK DOĞAN – İŞÇİ
  • MALATYA 6 CEBRAİL ÜMİTLİ – İŞLETME MÜDÜRÜ

VATAN PARTİSİ MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • MANİSA 1 MUSTAFA DABAN – VETERİNER HEKİM
  • MANİSA 2 ONUR ÖZCAN – SERBEST MESLEK
  • MANİSA 3 GÖKNUR KILIÇ – SERBEST MESLEK
  • MANİSA 4 İSHAK AYKAÇ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • MANİSA 5 MUSTAFA PALATIR – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • MANİSA 6 RAMAZAN ÇALIŞKAN – EMEKLİ
  • MANİSA 7 ZÜMBÜL ALMIŞLAR – EV HANIMI
  • MANİSA 8 MUSTAFA USLU – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • MANİSA 9 BAŞAK AKÇAKIN – ÇALIŞMA EKONOMİSTİ
  • MANİSA 10 ALİ ARDIÇ – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KAHRAMANMARAŞ 1 OSMAN YILMAZ – SİSTEM ANALİZ UZMANI
  • KAHRAMANMARAŞ 2 MEHMET GÜRBOSTAN – EMEKLİ
  • KAHRAMANMARAŞ 3 EKREM YURDUSEV – DIŞ TİCARET
  • KAHRAMANMARAŞ 4 FATMA YARAŞIR – SERBEST MESLEK
  • KAHRAMANMARAŞ 5 MUSTAFA ORMAN SARITAŞ – ESNAF
  • KAHRAMANMARAŞ 6 YUNUS EMRE ÖZGÜN – SANAT TARİHÇİSİ
  • KAHRAMANMARAŞ 7 HÜSEYİN MARANGOZ – TOPOGRAF
  • KAHRAMANMARAŞ 8 AHMET KURT – BESİCİ

VATAN PARTİSİ MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • MARDİN 1 HÜSAMETTİN IŞIK – SERBEST MESLEK
  • MARDİN 2 MEHMET BOZAN – ÇİFTÇİ
  • MARDİN 3 MEHMET ALİ ÖZTÜRK – ÇİFTÇİ
  • MARDİN 4 ÜMİT KESKİN – ESNAF
  • MARDİN 5 KADRİ SIĞINÇ – ÇİFTÇİ
  • MARDİN 6 VEDAT TOKAY – NAKLİYECİ

VATAN PARTİSİ MUĞLA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • MUĞLA 1 EMRE AYKIN – AVUKAT
  • MUĞLA 2 SELÇUK SELVİ – İŞLETMECİ
  • MUĞLA 3 ELİF ÇETİN İŞLEK – BELEDİYE PERSONELİ
  • MUĞLA 4 MEHMET ŞEVKET ÖZTÜRK – AVUKAT
  • MUĞLA 5 İLYAS YILMAZ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • MUĞLA 6 AYFER ÖZARSLAN KARA – EMEKLİ HEMŞİRE
  • MUĞLA 7 MEHMET ÖZER – ÖN MUHASEBE

VATAN PARTİSİ MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • MUŞ 1 HAKAN SÜZGEÇ – MAKİNA TEKNİSYENİ
  • MUŞ 2 ENVER GÖRMEZ – ESNAF
  • MUŞ 3 YUSUF BİNGÖL – EMEKLİ MEMUR

VATAN PARTİSİ NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • NEVŞEHİR 1 CENK TÜMER ÖZDEMİR – ZİRAAT MÜHENDİSİ
  • NEVŞEHİR 2 TAMER TARTAR – ESNAF
  • NEVŞEHİR 3 ELİF MURŞİL – SERBEST

VATAN PARTİSİ NİĞDE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • NİĞDE 1 ŞEMAİL KAHRAMAN – AVUKAT
  • NİĞDE 2 SÜLEYMAN YÜRÜK – ESNAF
  • NİĞDE 3 HASAN AKŞEN – MALİ MÜŞAVİR

VATAN PARTİSİ ORDU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ORDU 1 OSMAN ERDAŞ – ESNAF
  • ORDU 2 SEDAT KUTLU – SERBEST MESLEK
  • ORDU 3 ŞADİ GENÇ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • ORDU 4 İSMAİL KÜÇÜKKARAHAN – GAYRİMENKUL DANIŞMANI
  • ORDU 5 KEMAL SÜMBÜL – ELEKTRİK MÜHENDİSİ
  • ORDU 6 TEMEL NÜCUMİ YILMAZ – ORMAN MÜHENDİSİ

VATAN PARTİSİ RİZE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • RİZE 1 SALİH ÖKSÜZ – LOJİSTİK UZMANI
  • RİZE 2 ERDOĞAN BAKOĞLU – EMEKLİ
  • RİZE 3 KASIM YÜCEL BABUÇÇUOĞLU – İKTİSAT

VATAN PARTİSİ SAKARYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • SAKARYA 1 BAHTİYAR BODUR – TEKNİSYEN
  • SAKARYA 2 MELİKE TOY – TEKNİK RESSAM
  • SAKARYA 3 AYLİN KUM – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • SAKARYA 4 MELİH ERSÜKMEN – EMEKLİ İŞÇİ
  • SAKARYA 5 MEHMET DİV – EMEKLİ İŞÇİ
  • SAKARYA 6 ALİ AŞKAR – SERBEST MESLEK
  • SAKARYA 7 ŞENOL KORKMAZ – EMEKLİ İŞÇİ
  • SAKARYA 8 ESRA KÖSE – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • SAMSUN 1 HAYDAR ÇOLAK – İMALATÇI
  • SAMSUN 2 LÜTFİ KARA – İŞÇİ
  • SAMSUN 3 AYHAN ÇOLAK – EMEKLİ İŞÇİ
  • SAMSUN 4 ALİ MURAT ENGİN – GAZETECİ
  • SAMSUN 5 MUSTAFA KILIÇ – EMEKLİ İŞÇİ
  • SAMSUN 6 EMEK KAYNAK – İŞÇİ
  • SAMSUN 7 ASLI SEZEN SEZGİN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • SAMSUN 8 İRFAN YİĞİT ŞİMDİ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • SAMSUN 9 EYLÜL YILDIRIM – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ SİİRT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • SİİRT 1 DENİZ BARAN DEMİR – TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
  • SİİRT 2 YILMAZ ŞENER – FİZİK ÖĞRETMENİ
  • SİİRT 3 KEMAL YILDIZ – SERBEST MESLEK

VATAN PARTİSİ SİNOP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • SİNOP 1 ALİ GÜLEP – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • SİNOP 2 HALİL İBRAHİM ARSLANBAŞ – EMEKLİ ÖĞRETMEN

VATAN PARTİSİ SİVAS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • SİVAS 1 METİN ÇEKEN – MÜHENDİS
  • SİVAS 2 ZEYNEL SARPDAĞ – MADEN İŞÇİSİ
  • SİVAS 3 ABBAS ASLANDOĞAN – EMEKLİ İŞÇİ
  • SİVAS 4 CUMHUR AKBULUT – EMEKLİ
  • SİVAS 5 FAHRİ GÖKÇE – ELEKTRİKÇİ

VATAN PARTİSİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • TEKİRDAĞ 1 ERTUĞRUL ORTA – İŞÇİ
  • TEKİRDAĞ 2 MEHMET YALÇIN İÇÖZ – AVUKAT
  • TEKİRDAĞ 3 GÜRKAN TÜRKSOY – ESNAF
  • TEKİRDAĞ 4 FİLİZ İNCİ – EV HANIMI
  • TEKİRDAĞ 5 ÖZKAN İNCİ – ÇİFTÇİ
  • TEKİRDAĞ 6 KEMAL ENGİN – ESNAF
  • TEKİRDAĞ 7 ERKAN KAYA – İŞÇİ
  • TEKİRDAĞ 8 MEHMET GÜVENÇ – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ TOKAT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • TOKAT 1 AYHAN ÇABUK – SANATÇI
  • TOKAT 2 ZEKİ AKSOY – ŞOFÖR
  • TOKAT 3 ABDULLAH SEZGİN – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • TOKAT 4 EBRU NUR DEMİR GENÇER – BANKACI
  • TOKAT 5 ERGÜN ESERYAĞAR – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • TRABZON 1 OSMAN NURİ SARAL – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • TRABZON 2 İSMAİL ÇİL – ÇİFTÇİ
  • TRABZON 3 YILMAZ GÜRSOY – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • TRABZON 4 HARUN BÜLBÜL – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • TRABZON 5 NİHAT SAĞIR – İŞÇİ
  • TRABZON 6 ALİ BAYRAKTAR – ESNAF

VATAN PARTİSİ TUNCELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • TUNCELİ 1 BİRKAN YÜCE – EMLAKÇI

VATAN PARTİSİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ŞANLIURFA 1 MUSTAFA ATACA – ÇİFTÇİ
  • ŞANLIURFA 2 HASAN KONGÜL – ESNAF
  • ŞANLIURFA 3 MEHMET DEMİR – SATIŞ MÜDÜRÜ
  • ŞANLIURFA 4 AYTAÇ TEKİN – GAZETECİ
  • ŞANLIURFA 5 MUAZZEZ BAĞIŞ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ŞANLIURFA 6 ŞEYH MÜSLÜM ŞAHİN ÇULCUOĞLU – TERZİ
  • ŞANLIURFA 7 ÇAĞDAŞ ALAETTİN BABACAN – GAZETECİ
  • ŞANLIURFA 8 SILA KOLTUK – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ŞANLIURFA 9 EMEK KARABULUT – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ŞANLIURFA 10 AHMET SARAL – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ŞANLIURFA 11 MİRZA ÇELİK – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ŞANLIURFA 12 ESİN ÜSKÜPLÜ – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • ŞANLIURFA 13 SİNEM YILDARI – SATIŞ MÜDÜRÜ
  • ŞANLIURFA 14 NURAN VERDA KASAPOĞLU – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ UŞAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • UŞAK 1 HASAN ÖKTEM – İŞÇİ
  • UŞAK 2 KADİR ALTUNKAYA – ESNAF
  • UŞAK 3 BÜLENT GÜRCAN – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ VAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • VAN 1 AKİLE ÇEVİK – ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK UZMANI
  • VAN 2 ADEM BAYRAM – TEKSTİLCİ
  • VAN 3 MEHMET KAAN TÜRKOĞLU – ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI
  • VAN 4 MUHAMMET TEKİN – GAZETECİ
  • VAN 5 HALİL HALİT TOKER – TEKNİK DİREKTÖR
  • VAN 6 MEHMET KOÇ – EMLAKÇI
  • VAN 7 SEYHAN TAŞDEMİR – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • VAN 8 HABİP PÜLAT – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ YOZGAT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • YOZGAT 1 HASAN ASLAN NURDOĞDU – SERBEST MESLEK
  • YOZGAT 2 ORHAN NURİ KORKMAZ – ESNAF
  • YOZGAT 3 NURCAN UYAR – HALKLA İLİŞKİLER UZMANI
  • YOZGAT 4 BORA SARIKAYA – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ZONGULDAK 1 SAVAŞ ORUÇ – İKTİSAT
  • ZONGULDAK 2 GÖKHAN YILMAZ – AVUKAT
  • ZONGULDAK 3 HASAN DEMİRKESEN – ESNAF
  • ZONGULDAK 4 MEHMET USLUBAS – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • ZONGULDAK 5 BİRSEN AYAROĞLU – EV HANIMI

VATAN PARTİSİ AKSARAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • AKSARAY 1 MUSTAFA YILMAZ – EMEKLİ
  • AKSARAY 2 ABDULLAH SERT – EMEKLİ İŞÇİ
  • AKSARAY 3 ENES DEMİRKART – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • AKSARAY 4 MEHMET MÜCAHİT AKÇA – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ BAYBURT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BAYBURT 1 AYŞİN TATOĞLU – EMEKLİ

VATAN PARTİSİ KARAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KARAMAN 1 HASAN ÖZASLAN – İNŞAAT USTASI
  • KARAMAN 2 ZÜHAL NACAR – MODA TASARIMCI
  • KARAMAN 3 NEJLA MURATOĞLU – EV HANIMI

VATAN PARTİSİ KIRIKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KIRIKKALE 1 SAMİ PEHLİVANLI – AVUKAT
  • KIRIKKALE 2 NEZİH GÜLŞEN – ZİRAAT MÜHENDİSİ
  • KIRIKKALE 3 ZEYNEL KAYA – EMEKLİ İŞÇİ

VATAN PARTİSİ BATMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BATMAN 1 AHMET ASLAN – SAĞLIKÇI
  • BATMAN 2 MELEK GÜVENÇ – EMEKLİ
  • BATMAN 3 OĞUZHAN BALKAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • BATMAN 4 ZEYNEP FULYA BEDER – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  • BATMAN 5 METE İRFAN – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ ŞIRNAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ŞIRNAK 1 İSMAİL KABUL – ESNAF
  • ŞIRNAK 2 MUSTAFA BAYRAK – İŞ İNSANI
  • ŞIRNAK 3 İBRAHİM HALİL YİĞİT – RADYOLOJİ TEKNİKERİ
  • ŞIRNAK 4 ÖZER ÇELİK – ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ BARTIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • BARTIN 1 ERTAN ÇOLAKOĞLU – ESNAF
  • BARTIN 2 ALİ AYDEMİR – İŞÇİ

VATAN PARTİSİ ARDAHAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • ARDAHAN 1 MUSTAFA ERDOĞAN – EMEKLİ İŞÇİ
  • ARDAHAN 2 İLHAN ÖZTÜRK – EMEKLİ İŞÇİ

VATAN PARTİSİ IĞDIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • IĞDIR 1 UĞUR BIÇAKLIOĞLU – AVUKAT
  • IĞDIR 2 KİBELE SU TAŞCİ – YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİ

VATAN PARTİSİ YALOVA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • YALOVA 1 MUSTAFA LÜTFİ BAL – SOSYOLOG
  • YALOVA 2 ŞENEL BİLGİN – EMEKLİ
  • YALOVA 3 MUSTAFA SEVÜK – EMEKLİ ÖĞRETMEN

VATAN PARTİSİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KARABÜK 1 MEHMET PENÇEK – EMEKLİ
  • KARABÜK 2 KAAN ARSLAN – GAZETECİ
  • KARABÜK 3 SEHER YEŞİLDAĞ – ECZACI

VATAN PARTİSİ KİLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • KİLİS 1 KUTLAY BEKE – EMEKLİ
  • KİLİS 2 EROL ASLAN – HALKLA İLİŞKİLER

VATAN PARTİSİ OSMANİYE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • OSMANİYE 1 ECDAT GÜVEL – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • OSMANİYE 2 SADULLAH MERT – ÇİFTÇİ
  • OSMANİYE 3 MEHMET NURİ BÖRÜBAN – RESSAM
  • OSMANİYE 4 BAHADIR BERKYEZ – ZİRAAT MÜHENDİSİ

VATAN PARTİSİ DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

  • DÜZCE 1 FETHİ SÖNMEZ – EMEKLİ ÖĞRETMEN
  • DÜZCE 2 SERAP NAZ BAŞAR – EDİTÖR
  • DÜZCE 3 GÖZEN ESMER – GAZETECİ


Kaynak: X Haber Ajansı (XHA)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.